|
|
|
|
 |
w.ullrichfun
2012-07-19 21:31:02
|
5032
|
:)
.... de mé' pont most? Legalább ... az ismétlést megnézem az ES 2-n! :) Végre valami nagyon szép pillanat - összességében asszem ez hozott számomra némi izgalmat és örömöt az idei Tourba, a többiről valahogy semmi hiányérzetet nem okoz, h a 80%-áról lemaradtam ezé' -vazé' :) |
|
 |
ccsőszami
2012-07-19 18:40:09
|
5029
|
A szívinfarktus kerülgetett ahogy Valve jött lefele a lejtőn! |
|
 |
gugugaga
2012-07-19 18:30:28
|
5028
|
Nagy nap ez a mai! :) Nem kis meló végén lett fel téve a korona! Sanyink helyretette a renoméját és a nevét ismét visszatette a Tour nagy térképére.:) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-07-19 18:08:39
|
5027
|

Sanyiiii!! Sanyikám! Éjjen Sándor! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|