Keresés

Részletes keresés

w.ullrichfun Creative Commons License 2012-07-19 21:31:02 5032

 :)

 

 .... de mé' pont most? Legalább  ... az ismétlést megnézem az ES 2-n! :)  Végre valami nagyon szép pillanat - összességében asszem ez hozott számomra némi izgalmat és örömöt az idei Tourba, a többiről valahogy semmi hiányérzetet nem okoz, h a 80%-áról lemaradtam ezé' -vazé' :)

ccsőszami Creative Commons License 2012-07-19 18:40:09 5029

A szívinfarktus kerülgetett ahogy Valve jött lefele a lejtőn!

gugugaga Creative Commons License 2012-07-19 18:30:28 5028

Nagy nap ez a mai! :) Nem kis meló végén lett fel téve a korona! Sanyink helyretette a renoméját és a nevét ismét visszatette a Tour nagy térképére.:)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-07-19 18:08:39 5027

 

Sanyiiii!! Sanyikám! Éjjen Sándor!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!