Keresés

Részletes keresés

ME* Creative Commons License 2012-07-23 08:05:19 1162

Ez egy gabona sikló, nem kell tőle félni.

elemes2 Creative Commons License 2012-07-22 11:51:51 1161

csak azért kerestem meg ezt a témát, mert a minap egy (szerintem) haragos siklóba botlottunk a házunk hőszigetelésekor ásott gödörben, éjjel költözhetett be egy sárga polisztirol-tábla mögé.

 

***

 

nézegettem kígyófényképeket, a te kígyód a mintája alapján Russel-viperához hasonlít.

óvatosan bánj vele, nem biztos, hogy minden patikában van megfelelő szérum, anélkül pedig elég halálos.

A hozzászólás:
Csokis Creative Commons License 2012-07-18 21:20:39 1160

T. Hölgyek és Urak!

Ma este a legbelebb Belvárosban (V. kerület) a munkahelyünkről való távozásunkkor ki akartuk húzni a kukákat az utcára, és egy kígyót találtunk alattuk. Most egy kilyuggatott tetejű befőttesüvegben várja a holnapot, hogy elvigyük az Állatkertbe (valahogy nem fűlt hozzá a fogunk, hogy kitegyük a szomszédos játszótérre :-) ), de addig is meg tudnátok mondani, mi ez? A metlachi kockák 20*20-asak, szóval látszik, hogy nem egy Boa Constrictor. Kollégám a feje alapján viperára tippelt, de örülnénk valakinek, aki ért is hozzá. Előre is köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!