|
|
|
|
 |
ME*
2012-07-23 08:05:19
|
1162
|
Ez egy gabona sikló, nem kell tőle félni. |
|
 |
elemes2
2012-07-22 11:51:51
|
1161
|
csak azért kerestem meg ezt a témát, mert a minap egy (szerintem) haragos siklóba botlottunk a házunk hőszigetelésekor ásott gödörben, éjjel költözhetett be egy sárga polisztirol-tábla mögé.
***
nézegettem kígyófényképeket, a te kígyód a mintája alapján Russel-viperához hasonlít.
óvatosan bánj vele, nem biztos, hogy minden patikában van megfelelő szérum, anélkül pedig elég halálos. |
|
A hozzászólás:
 |
Csokis
2012-07-18 21:20:39
|
1160
|
T. Hölgyek és Urak!
Ma este a legbelebb Belvárosban (V. kerület) a munkahelyünkről való távozásunkkor ki akartuk húzni a kukákat az utcára, és egy kígyót találtunk alattuk. Most egy kilyuggatott tetejű befőttesüvegben várja a holnapot, hogy elvigyük az Állatkertbe (valahogy nem fűlt hozzá a fogunk, hogy kitegyük a szomszédos játszótérre :-) ), de addig is meg tudnátok mondani, mi ez? A metlachi kockák 20*20-asak, szóval látszik, hogy nem egy Boa Constrictor. Kollégám a feje alapján viperára tippelt, de örülnénk valakinek, aki ért is hozzá. Előre is köszi!
 
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|