Keresés

Részletes keresés

Tcm1982 Creative Commons License 2012-07-19 00:12:47 595

Ha valami tömörítetted van, akkor gondolom az valami warez lehet. Én rendes gyári oldalról töltöttem. Innen: http://zerenesystems.com/cms/stacker/softwaredownloads

A hozzászólás:
lendvaizs71 Creative Commons License 2012-07-18 14:17:42 594

Szia!

 

A Zerene-t honnan töltötted le?

 

A letöltésem sikerült, csak telepíteni nem tudom, mert nincs benne más csak tömörített fájl.

Ha kitömörítem akkor szintén tömörített fájlok jönnek elő.

És ez így tovább kb 3-4-szer, és utánna semmi.

 

Előre is köszi

Előzmény:
Tcm1982 Creative Commons License 2012-07-18 13:45:00 591

Első próbálkozásom! 70-300 objektívvel, Raynox DCR-250-el, kb 135 mm-en fókuszgyűrű tekeréssel, 6 képből, Zerene-vel.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!