|
|
|
|
 |
lendvaizs71
2012-07-18 14:17:42
|
594
|
Szia!
A Zerene-t honnan töltötted le?
A letöltésem sikerült, csak telepíteni nem tudom, mert nincs benne más csak tömörített fájl.
Ha kitömörítem akkor szintén tömörített fájlok jönnek elő.
És ez így tovább kb 3-4-szer, és utánna semmi.
Előre is köszi |
|
A hozzászólás:
 |
Tcm1982
2012-07-18 13:45:00
|
591
|
Első próbálkozásom! 70-300 objektívvel, Raynox DCR-250-el, kb 135 mm-en fókuszgyűrű tekeréssel, 6 képből, Zerene-vel.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|