Keresés

Részletes keresés

BioDroid Creative Commons License 2012-07-22 21:45:06 603

Arra, hogy dupla előtétet használsz és amiatt ilyen nagy a nagyítása. Én csak makrózom, egy fordított 50/f2-vel, plusz 3 darab közgyűrűvel. Nekem nem jött még össze ilyen mértékű nagyítás, de tetszik nagyon amiket fotózol. Rovarokat hogy tutod rávenni, hogy nem mozogjanak, mialatt a sok expó elkészül? Mind halott?

A hozzászólás:
Seth2 Creative Commons License 2012-07-16 00:15:07 588

Mire gondolsz?

Előzmény:
BioDroid Creative Commons License 2012-07-15 23:38:21 587

Köszi! :) Már értem, mire ez a nagyítás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!