Keresés

Részletes keresés

Claire cica Creative Commons License 2012-07-25 07:57:06 19371

Szia Gábor!

 

Üdv a csapatban és gratulálok a cicudhoz! Van a Facebook-on is egy Brites csoport, ahol könnyebben lehet kapcsolatot tartani más brit cicással és képeket, bármit megoszthatunk és jóval gördülékenyebb és személyesebb, mint itt. Az itt megjelenő fórumozók jelentős hányada tagja ennek a Facebook csoportnak. Ha gondolod, írj rám egy üzenetet a Face-re, és legyél tag közöttünk. Üdv: Laci

 

A Facebookon Laszlo Besenyi néven megtalálsz és a képeim között a makkáimat is. :-)

A hozzászólás:
ujonc1 Creative Commons License 2012-07-13 11:26:43 19367

Üdvözlet Mindenkinek!

Új vagyok a clubban,de nagyon szeretem olvasni a hozzászólásokat.

Én egy 9 hónapos brit ezüst-fekete kislány gazdija vagyok,természetesen törzskönyvel rendelkezünk,és ivartalanitva vagyunk,hiszen kedvencnek lett vásárolva.Örülök,hogy ezt a fajtát választottam( a ragdoll volt még esélyes),nagyon sok boldog és vidám percet okoz.

Minden jót kivánok minden tagnak,és a cicáknak is!

Üdv,Gábor és "Tücsök"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!