|
|
|
|
 |
Claire cica
2012-07-25 07:57:06
|
19371
|
Szia Gábor!
Üdv a csapatban és gratulálok a cicudhoz! Van a Facebook-on is egy Brites csoport, ahol könnyebben lehet kapcsolatot tartani más brit cicással és képeket, bármit megoszthatunk és jóval gördülékenyebb és személyesebb, mint itt. Az itt megjelenő fórumozók jelentős hányada tagja ennek a Facebook csoportnak. Ha gondolod, írj rám egy üzenetet a Face-re, és legyél tag közöttünk. Üdv: Laci
A Facebookon Laszlo Besenyi néven megtalálsz és a képeim között a makkáimat is. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
ujonc1
2012-07-13 11:26:43
|
19367
|
Üdvözlet Mindenkinek!
Új vagyok a clubban,de nagyon szeretem olvasni a hozzászólásokat.
Én egy 9 hónapos brit ezüst-fekete kislány gazdija vagyok,természetesen törzskönyvel rendelkezünk,és ivartalanitva vagyunk,hiszen kedvencnek lett vásárolva.Örülök,hogy ezt a fajtát választottam( a ragdoll volt még esélyes),nagyon sok boldog és vidám percet okoz.
Minden jót kivánok minden tagnak,és a cicáknak is!
Üdv,Gábor és "Tücsök" |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|