Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ikajli Creative Commons License 2012-07-12 18:17:54 2962
Ha ez boldogít, akkor elmondom, hogy én egy i1 Display 2-vel jutottam ugyanerre az eredményre 5 - 6 különbözô monitorral. A kalibráló eszköz szerintem kb. ugyanaz. Mindenki, aki látta az eredményt, a fos szót találta a legtalálóbbnak. Gondolom nem boldogítt. :)
Előzmény:
Davidon Creative Commons License 2012-07-12 14:39:50 2961

Kalibrálásban szeretnék segítséget kérni, ha van itt vki aki jártas a dologban!

Egy X-Rite i1 display Pro-val küzdök most már egy ideje, és kezd tele lenni vele...

Adott egy alapból kékes laptop monitor (Samsung), kalibrálás után még szarabb, de zöldes... Segítség kellene. Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!