Keresés

Részletes keresés

monyesz Creative Commons License 2012-07-11 15:07:48 575

Egy Velbon macro slider-t.

A hozzászólás:
lendvaizs71 Creative Commons License 2012-07-11 14:49:32 574

Te milyen sínt használsz?

Előzmény:
monyesz Creative Commons License 2012-07-11 12:22:03 573

Igen.

Ha állványon van a gép, és makrosínt használsz, akkor simán, nyom nélkül illeszti. A 'mozgatás' ilyenkor leginkább ugye az objektív tengelyének irányában valósul meg (képkivágás).

Persze az gond, ha 4 kép esetén a 4 sarokban van a céltárgy! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!