|
|
|
|
 |
lendvaizs71
2012-07-11 14:49:32
|
574
|
Te milyen sínt használsz? |
|
A hozzászólás:
 |
monyesz
2012-07-11 12:22:03
|
573
|
Igen.
Ha állványon van a gép, és makrosínt használsz, akkor simán, nyom nélkül illeszti. A 'mozgatás' ilyenkor leginkább ugye az objektív tengelyének irányában valósul meg (képkivágás).
Persze az gond, ha 4 kép esetén a 4 sarokban van a céltárgy! :) |
|
Előzmény:
 |
lendvaizs71
2012-07-11 11:29:55
|
572
|
Ez a progi illeszti is egymáshoz a képeket, vagy csak összerakja?
A gép mozgatása miatt kialakuló különböző képkivágások miatt kérdezem.
Előre is köszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|