Keresés

Részletes keresés

monyesz Creative Commons License 2012-07-11 12:22:03 573

Igen.

Ha állványon van a gép, és makrosínt használsz, akkor simán, nyom nélkül illeszti. A 'mozgatás' ilyenkor leginkább ugye az objektív tengelyének irányában valósul meg (képkivágás).

Persze az gond, ha 4 kép esetén a 4 sarokban van a céltárgy! :)

A hozzászólás:
lendvaizs71 Creative Commons License 2012-07-11 11:29:55 572

Ez a progi illeszti is egymáshoz a képeket, vagy csak összerakja?

A gép mozgatása miatt kialakuló különböző képkivágások miatt kérdezem.

Előre is köszi

Előzmény:
monyesz Creative Commons License 2012-07-11 10:17:00 570

Mivel tizedmm dof van, ezért macro slidert (makrósínt) érdemes használni, így a gép mozgatásával megy arrébb az éles sík. Há átfutod a fórumot, találsz felrakott szettről képet, hogy is néz ki.

Amúgy általában a Zerene programot használjuk, mert ingyenes és jó. 73 kép összerakása már biztos nem kevés idő, de persze gépfüggő, combos procival gyorsabban megy.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!