|
|
|
|
 |
monyesz
2012-07-11 12:22:03
|
573
|
Igen.
Ha állványon van a gép, és makrosínt használsz, akkor simán, nyom nélkül illeszti. A 'mozgatás' ilyenkor leginkább ugye az objektív tengelyének irányában valósul meg (képkivágás).
Persze az gond, ha 4 kép esetén a 4 sarokban van a céltárgy! :) |
|
A hozzászólás:
 |
lendvaizs71
2012-07-11 11:29:55
|
572
|
Ez a progi illeszti is egymáshoz a képeket, vagy csak összerakja?
A gép mozgatása miatt kialakuló különböző képkivágások miatt kérdezem.
Előre is köszi |
|
Előzmény:
 |
monyesz
2012-07-11 10:17:00
|
570
|
Mivel tizedmm dof van, ezért macro slidert (makrósínt) érdemes használni, így a gép mozgatásával megy arrébb az éles sík. Há átfutod a fórumot, találsz felrakott szettről képet, hogy is néz ki.
Amúgy általában a Zerene programot használjuk, mert ingyenes és jó. 73 kép összerakása már biztos nem kevés idő, de persze gépfüggő, combos procival gyorsabban megy. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|