Keresés

Részletes keresés

lendvaizs71 Creative Commons License 2012-07-11 11:29:55 572

Ez a progi illeszti is egymáshoz a képeket, vagy csak összerakja?

A gép mozgatása miatt kialakuló különböző képkivágások miatt kérdezem.

Előre is köszi

lendvaizs71 Creative Commons License 2012-07-11 11:28:07 571

Kösz az infót:-))

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2012-07-11 10:17:00 570

Mivel tizedmm dof van, ezért macro slidert (makrósínt) érdemes használni, így a gép mozgatásával megy arrébb az éles sík. Há átfutod a fórumot, találsz felrakott szettről képet, hogy is néz ki.

Amúgy általában a Zerene programot használjuk, mert ingyenes és jó. 73 kép összerakása már biztos nem kevés idő, de persze gépfüggő, combos procival gyorsabban megy.

Előzmény:
lendvaizs71 Creative Commons License 2012-07-08 22:59:35 568

Szia!

 

A rovaros képeidet állványról készíted vagy pedig kézből?

Ha kézből akkor sorozatot használsz a gép pici bemozdításával vagy pedig egyes lövést és utánnaállítod a fókuszt?

Kb mennyi idő alatt készült el a 73 kép?

 

Előre is köszi a választ.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!