Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
deko-terv Creative Commons License 2012-07-09 15:31:42 6968

Lent ültem a fűben a pálya korlát alatt, és közvetlen mellettem "dübörögtek" el a lóerők.

Fantasztikus élmény volt!

Előzmény:
stuksza Creative Commons License 2012-07-07 19:52:18 6965

Dübörögnek a lóerők! Jó kép!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!