|
|
|
|
 |
monyesz
2012-07-11 10:17:00
|
570
|
Mivel tizedmm dof van, ezért macro slidert (makrósínt) érdemes használni, így a gép mozgatásával megy arrébb az éles sík. Há átfutod a fórumot, találsz felrakott szettről képet, hogy is néz ki.
Amúgy általában a Zerene programot használjuk, mert ingyenes és jó. 73 kép összerakása már biztos nem kevés idő, de persze gépfüggő, combos procival gyorsabban megy. |
|
A hozzászólás:
 |
lendvaizs71
2012-07-08 22:59:35
|
568
|
Szia!
A rovaros képeidet állványról készíted vagy pedig kézből?
Ha kézből akkor sorozatot használsz a gép pici bemozdításával vagy pedig egyes lövést és utánnaállítod a fókuszt?
Kb mennyi idő alatt készült el a 73 kép?
Előre is köszi a választ. |
|
Előzmény:
 |
Seth2
2012-07-06 11:20:05
|
567
|
Rablólégy 73 képből.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|