|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Dragon22
2012-07-07 21:02:46
|
158
|
D3100-on kikapcsolható szerencsére. De ha be van kapcsolva, akkor igen, annyi, mint az expo idő. 30-mp-es záridőknél nem szoktam használni. 10-15 percig nem jelentkezik olyan mértékben a hotpixelesedés, amennyivel érdemes lenne foglalkozni. Az ide linkelt képeimen sem volt, az összerakáson kívül más szerkesztést nem kaptak. |
|
Előzmény:
 |
syrius
2012-07-07 19:58:52
|
154
|
Ámde a nappali világosság mellett a villámok fénye már nem olyan drámaian nagy, szóval csak akkor az igazi, ha a szomszédban csap le. Éjszaka viszont tényleg elég a 4-5.6-os rekesz és fényszegény környezetben 10-20 sec. Csak az a nyavalyás zajszűrés ne lenne, naná, hogy mindig akkor csapnak le a legszebb villámok.
A CMOS/DSLR kamerákon is lefut az exp. idővel megegyező zajszűrés? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|