Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ati88 Creative Commons License 2012-07-07 20:44:46 156

Van, ahol kikapcsolható. Akkor viszont lehet kézzel irtani a hotpixeleket.

Előzmény:
syrius Creative Commons License 2012-07-07 19:58:52 154

Ámde a nappali világosság mellett a villámok fénye már nem olyan drámaian nagy, szóval csak akkor az igazi, ha a szomszédban csap le. Éjszaka viszont tényleg elég a 4-5.6-os rekesz és fényszegény környezetben 10-20 sec. Csak az a nyavalyás zajszűrés ne lenne, naná, hogy mindig akkor csapnak le a legszebb villámok.

A CMOS/DSLR kamerákon is lefut az exp. idővel megegyező zajszűrés?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!