Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
benght Creative Commons License 2012-07-06 23:26:56 146

Szia, lehet fotózni, állványról, manuális beállítással hosszú záridővel, vagy a 4 másodperces tűzijáték programmal.

Előzmény:
balusecurity Creative Commons License 2012-07-06 22:48:09 145

sziasztok érdeklődők hogy ilyen géppel lehet már villámot fotozni? 

 

Nikon coolpix p510 

 

http://digitalko.hu/index.php?id=coolpix_p510_voros&kat=felprofi_fenykepezogep

 

köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!