Keresés

Részletes keresés

Escobar30 Creative Commons License 2012-07-10 19:40:38 1555

Szia.Köszönöm a válaszodat.

Megépült a cserépkályhám a hétvégén.Már alig várom a fűtési szezont.

 

A hozzászólás:
Kályháskristóf Creative Commons License 2012-07-05 12:28:23 1552

Szia, ez kézi csempe, mármint kézzel gyártott csempe, hogy kibírja e a 100 évet azt nem tudom, találkoztam már 120 éves csempével ami extra jó állapotban volt. Ennek érzékeny a máza azt tudom, ha a cserépkályhádat nem kazánként üzemelteted, akkor még 2-3 átrakást megérhet.

Előzmény:
Escobar30 Creative Commons License 2012-07-02 05:00:02 1551

Helló.Köszönöm a választ , szeretném még kérdezni hogy mellényúlnék-e ha ebből a csempéből építeném a kályhámat?Egyes szakik szerint ez még 100 év múlva is igy fog kinézni...

Üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!