|
|
|
|
 |
Escobar30
2012-07-10 19:40:38
|
1555
|
Szia.Köszönöm a válaszodat.
Megépült a cserépkályhám a hétvégén.Már alig várom a fűtési szezont.
|
|
A hozzászólás:
 |
Kályháskristóf
2012-07-05 12:28:23
|
1552
|
Szia, ez kézi csempe, mármint kézzel gyártott csempe, hogy kibírja e a 100 évet azt nem tudom, találkoztam már 120 éves csempével ami extra jó állapotban volt. Ennek érzékeny a máza azt tudom, ha a cserépkályhádat nem kazánként üzemelteted, akkor még 2-3 átrakást megérhet. |
|
Előzmény:
 |
Escobar30
2012-07-02 05:00:02
|
1551
|
Helló.Köszönöm a választ , szeretném még kérdezni hogy mellényúlnék-e ha ebből a csempéből építeném a kályhámat?Egyes szakik szerint ez még 100 év múlva is igy fog kinézni...
Üdv. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|