Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Dragon22 Creative Commons License 2012-07-04 11:04:32 141

Remélem lesz folytatása. Van egy domb, ahonnét Sorpon nagy részét belátni, de villámlásban egy dombtetőre nem szívesen megyek fel. Viszont, ha a következő is ilyen messze vonul el, akkor lehet, hogy megpróbálom.

Előzmény:
syrius Creative Commons License 2012-07-04 10:33:52 140

Jujjjj! Ügyes, de ezek külön-külön is hatásosak, nemhogy így együtt. Várjuk a folytatást, estére ismét riasztás van a nyugati országrészen :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!