Keresés

Részletes keresés

joskabacsi Creative Commons License 2012-07-03 16:16:41 8216

hiába mentél volna bármeddig, a kullancs, élősködő politikus bandánk ott is rátelepedett volna a társadalomra.

Annyit értél volna vele hogy most a svájciaknak is szar lenne ....

Mondjuk magunknak köszönhetjük, mi termeltük ki őket.

A hozzászólás:
ph5.5 Creative Commons License 2012-07-03 11:20:27 8215

Igen, csak akkor jönnének a jogvédők ha beszögeled az ajtajukat és őket éhezteted halálra. Pedig talán átéreznék azt, amit a szegény madarak átélhettek. Gyakorlatilag az egész kolóniát kiírtották. Amely életben maradt, az sem fog jövőre visszatérni. Talán észrevennék a nagyokosok hogy ha az összes madár lelépne az országból (mint lassan ahogy a fiatalok teszik) akkor érdekesen nézne ki hazánk. Hiába, tetű helyen élünk. A honfoglalást úgy kellett volna megoldani hogy nyugatabra menni... mondjuk svájcig. 

Előzmény:
ikajli Creative Commons License 2012-07-03 10:36:16 8214

Olvastam. Tudnék kitalálni büntetést az ilyen szemeteknek. :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!