|
|
|
|
 |
joskabacsi
2012-07-03 16:16:41
|
8216
|
hiába mentél volna bármeddig, a kullancs, élősködő politikus bandánk ott is rátelepedett volna a társadalomra.
Annyit értél volna vele hogy most a svájciaknak is szar lenne ....
Mondjuk magunknak köszönhetjük, mi termeltük ki őket. |
|
A hozzászólás:
 |
ph5.5
2012-07-03 11:20:27
|
8215
|
Igen, csak akkor jönnének a jogvédők ha beszögeled az ajtajukat és őket éhezteted halálra. Pedig talán átéreznék azt, amit a szegény madarak átélhettek. Gyakorlatilag az egész kolóniát kiírtották. Amely életben maradt, az sem fog jövőre visszatérni. Talán észrevennék a nagyokosok hogy ha az összes madár lelépne az országból (mint lassan ahogy a fiatalok teszik) akkor érdekesen nézne ki hazánk. Hiába, tetű helyen élünk. A honfoglalást úgy kellett volna megoldani hogy nyugatabra menni... mondjuk svájcig. |
|
Előzmény:
 |
ikajli
2012-07-03 10:36:16
|
8214
|
Olvastam. Tudnék kitalálni büntetést az ilyen szemeteknek. :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|