Keresés

Részletes keresés

homerx Creative Commons License 2012-07-03 09:58:23 561

neeeem :) ennyi kepbol van osszerakva a vegleges kep ;) stacking. folyamatosan valtozo fokusszal csinal sorozatfotot, majd ezeket egy programmal osszerakja, mindegyik kepbol csak az eles reszeket. olyan, mintha szeletekbol raknad ossze a kepet. itt egy tutorial. eleg csak az 5 db kaktuszfotot megnezned. az elso negyen mindenhol mashol van a fokusz, majd az 5. kepen egyesitve van az elso 4 kep, ugy, hogy mindegyik kepbol az eles reszek vannak atteve.

A hozzászólás:
lendvaizs71 Creative Commons License 2012-07-03 08:32:54 560

Szia!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a képhez írt exposzám azt jelenti, hogy ennyi képből lett egy jó?

Most kezdek foglalkozni makrózással és nem igazán sikerülnek a képe.

Igaz nem is fotóztam eddig egy témáról max 3-4 képet.

Köszi

 

Előzmény:
Seth2 Creative Commons License 2012-07-03 01:16:26 559

Szemetes zugpoloska.

 

62 képből.

 

 

46 képből.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!