|
|
|
|
 |
homerx
2012-07-03 09:58:23
|
561
|
neeeem :) ennyi kepbol van osszerakva a vegleges kep ;) stacking. folyamatosan valtozo fokusszal csinal sorozatfotot, majd ezeket egy programmal osszerakja, mindegyik kepbol csak az eles reszeket. olyan, mintha szeletekbol raknad ossze a kepet. itt egy tutorial. eleg csak az 5 db kaktuszfotot megnezned. az elso negyen mindenhol mashol van a fokusz, majd az 5. kepen egyesitve van az elso 4 kep, ugy, hogy mindegyik kepbol az eles reszek vannak atteve. |
|
A hozzászólás:
 |
lendvaizs71
2012-07-03 08:32:54
|
560
|
Szia!
Azt szeretném megkérdezni, hogy a képhez írt exposzám azt jelenti, hogy ennyi képből lett egy jó?
Most kezdek foglalkozni makrózással és nem igazán sikerülnek a képe.
Igaz nem is fotóztam eddig egy témáról max 3-4 képet.
Köszi
|
|
Előzmény:
 |
Seth2
2012-07-03 01:16:26
|
559
|
Szemetes zugpoloska.
62 képből.

46 képből.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|