|
|
|
|
 |
czy
2012-07-07 21:09:22
|
8217
|
Vajon miért? |
|
 |
ikajli
2012-07-03 10:36:16
|
8214
|
Olvastam. Tudnék kitalálni büntetést az ilyen szemeteknek. :( |
|
A hozzászólás:
 |
ph5.5
2012-07-03 08:25:52
|
8213
|
Ezt olvastátok? :-(
"A harkányi homokbányában már évtizedek óta fészkelnek gyurgyalagok, a művelés felhagyásakor, a terület rekultivációja során a bányatulajdonos a Magyar Madártani Egyesület Baranya megyei csoportja kérésére meghagyott egy partfalszakaszt, amelyen a madarak továbbra is fészkelhettek. Idén június végén ellenőrizték a szakemberek újra a telepet, ekkor találták meg a betömködött üregeket, amelyet jeleztek a rendőrségnek is.
A közös helyszínelés során kiderült, hogy összesen 15 fészkelő helyet zártak el, feltehetően ezek kétharmada volt lakott. A szakemberek szerint az eset akkor történt, amikor a gyurgyalagok még a tojásokon kotlottak, ezért a szülőmadarak is az üregekben voltak, így azok is elpusztultak. Ezt bizonyítja, hogy két helyen is találtak madártetemeket."
Itt a teljes mai cikk:
http://www.bama.hu/baranya/kozelet/brutalis-madarirtas-sokmillios-termeszeti-kar-450204
A tetves anyját annak ilyet csinál. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|