Keresés

Részletes keresés

Escobar30 Creative Commons License 2012-07-02 05:00:02 1551

Helló.Köszönöm a választ , szeretném még kérdezni hogy mellényúlnék-e ha ebből a csempéből építeném a kályhámat?Egyes szakik szerint ez még 100 év múlva is igy fog kinézni...

Üdv.

A hozzászólás:
Kályháskristóf Creative Commons License 2012-07-01 22:35:24 1550

Kora kb 40-50 év, szerintem nyíregyházi gyékényes. Vagy zalargerszegi kézi csempe.

 

Előzmény:
Escobar30 Creative Commons License 2012-06-27 15:21:20 1546

Sziasztok.

A segítségeteket szeretném kérni. Ugy néz ki hogy bontott cserépből lenne építve egy 2,5x2,5x7 cserépkályha.A kályhásom adott egy csempe mintát, egy ugynevezett fonott mintájút, amit remélem sikerül feltöltenem. Az lenne a kérdésem hogy tudnátok e valamilyen infót adni erről a cserépről. Gondolok itt olyanra hogy kora, minősége, hol gyárották esetleg.A kályhás szerint nem járnék vele rosszul ha ebből építeném meg és nem akarok az ujért fizetni.

Üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!