|
|
|
|
 |
kisbergics
2012-07-02 14:43:12
|
8211
|
Nézem én gyakran, aztán amikor kimentek az aznapi képek, akkor reménykedtem, hogy hátha mellékerülnek mellé ezek is... de nem. Nem sürgetni akarlak, csak kíváncsi vagyok. (: |
|
A hozzászólás:
 |
c_pont_hu
2012-07-01 21:46:14
|
8210
|
Upsz! Igen.
Hova ez a nagy sietség? A saját blogom is csak egy két hét késéssel követi az eseményeket! :) |
|
Előzmény:
 |
kisbergics
2012-06-30 17:34:56
|
8207
|
Hahó! Átküldöd azokat a képeket, amiket akkor csináltál, amikor utoljára telefonáltunk? :D Köszi! (: |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|