Keresés

Részletes keresés

ph5.5 Creative Commons License 2012-07-01 16:13:21 8209

Akkor most már ezt is tudom :-)

A hozzászólás:
futoz Creative Commons License 2012-06-30 21:21:37 8208

Persze

 

Antanának is én hoztam. illetve ő ment el a nagykerbe érte

Előzmény:
ph5.5 Creative Commons License 2012-06-30 17:21:33 8206

Ha tudtam volna hogy te is árulsz monitort, akkor téged ajánlak- de mivel nem tudtam... 

Tényleg, te árulsz monitort is?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!