|
|
|
|
 |
ph5.5
2012-06-30 17:21:33
|
8206
|
Ha tudtam volna hogy te is árulsz monitort, akkor téged ajánlak- de mivel nem tudtam...
Tényleg, te árulsz monitort is? |
|
A hozzászólás:
 |
futoz
2012-06-30 17:08:50
|
8205
|
Nem, hogy engem ajánlanál és a szupi DEll moncsijaim |
|
Előzmény:
 |
ph5.5
2012-06-18 10:42:13
|
8202
|
Monitorguru oldalát tudom ajánlani. Korrekt árak... és ha nem kell 24"-nál nagyobb, akkor 100e alatt kapsz IPS paneles monitort. Kalibrálás? Vannak olyan vélemények, hogy egy jó tesztábránmagadnak belőve max 10-15% az eltérés a pro kalibráláshoz képest. Ha neked ez belefér, akkor nem kell beruházni. A másik, hogy hiába kalibrált a monitor, ha a labor nem a legjobb... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|