Keresés

Részletes keresés

ph5.5 Creative Commons License 2012-06-30 17:21:33 8206

Ha tudtam volna hogy te is árulsz monitort, akkor téged ajánlak- de mivel nem tudtam... 

Tényleg, te árulsz monitort is?

A hozzászólás:
futoz Creative Commons License 2012-06-30 17:08:50 8205

Nem, hogy engem ajánlanál és a szupi DEll moncsijaim 

Előzmény:
ph5.5 Creative Commons License 2012-06-18 10:42:13 8202

Monitorguru oldalát tudom ajánlani. Korrekt árak... és ha nem kell 24"-nál nagyobb, akkor 100e alatt kapsz IPS paneles monitort. Kalibrálás? Vannak olyan vélemények, hogy egy jó tesztábránmagadnak belőve max 10-15% az eltérés a pro kalibráláshoz képest. Ha neked ez belefér, akkor nem kell beruházni. A másik, hogy hiába kalibrált a monitor, ha a labor nem a legjobb... 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!