|
|
|
|
 |
Dragon22
2012-06-30 20:05:13
|
555
|
Az elkerülte a figyelmem. Köszönöm a segítséget! Nem gondoltam ilyen drasztikus megoldásra. (Chemtox vagy hajlakk) |
|
A hozzászólás:
 |
Seth2
2012-06-29 23:52:30
|
552
|
Szia!
519-es hsz. ;) |
|
Előzmény:
 |
Dragon22
2012-06-29 23:31:07
|
551
|
Minden tiszteletem a Tiétek! A kép létrehozásának technikai (szoftveres) részének már utánajártam, viszont arra nem tudtam rájönni, hogyan marad egy sáska, szöcske, vagy légy egy helyben mondjuk 50 expón keresztül. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|