|
|
|
|
 |
Cse-Zo
2012-06-30 07:47:21
|
553
|
Két dolog kell hozzá.
- Chemtox
- hajlakk
|
|
 |
Seth2
2012-06-29 23:52:30
|
552
|
Szia!
519-es hsz. ;) |
|
A hozzászólás:
 |
Dragon22
2012-06-29 23:31:07
|
551
|
Minden tiszteletem a Tiétek! A kép létrehozásának technikai (szoftveres) részének már utánajártam, viszont arra nem tudtam rájönni, hogyan marad egy sáska, szöcske, vagy légy egy helyben mondjuk 50 expón keresztül. |
|
Előzmény:
 |
Seth2
2012-06-29 22:56:23
|
550
|
Köszi az ötletet, hátha egyszer tényleg belefutok egy használt, de jó állapotú telekonverterbe.
Faodvasító lóhangya 46 képből.

Kékszárnyú sáska 55 képből.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|