Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bonifác Creative Commons License 2012-06-28 21:56:04 1242

és még az az egy tálka is milyen kicsi - nem lesz ennek jó vége, akárki meglássa

Előzmény:
Sarolta by Berend Street Creative Commons License 2012-06-28 07:33:35 1240

Jöttem én is sírni-ríni.....a gazdink nem képes 2 tálkát letenni nekünk, egy tálból kell csipegessek evvel a fruskával. Ráadásul órákig nyammog, miközben én az éhhalál szélén állok.

 

Hoztam képes bizonyítékot is:

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!