Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Magdi60 Creative Commons License 2012-06-28 21:28:32 1241

Szagszervezet!!!

Igazságtalanság!

Előzmény:
Sarolta by Berend Street Creative Commons License 2012-06-28 07:33:35 1240

Jöttem én is sírni-ríni.....a gazdink nem képes 2 tálkát letenni nekünk, egy tálból kell csipegessek evvel a fruskával. Ráadásul órákig nyammog, miközben én az éhhalál szélén állok.

 

Hoztam képes bizonyítékot is:

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!