Keresés

Részletes keresés

Deathstar82 Creative Commons License 2012-07-03 08:57:35 175

Köszönöm szépen a segítségedet.

A hozzászólás:
Csempecentrum Creative Commons License 2012-06-28 20:27:08 174

A konyhád kiegyenlítésénél csak olyan anyag jöhet szóba ami vékonyan is használható és nem repedezik össze.

Ezek vagy az aljzatkiegyenlítők, amik azért jók mert önterölő és így magától "beáll" szintve.

1 rétegben nem szerencsés 2, 5 centit kiönteni. Javaslom 2 rétegben.

 

Itt találsz ilyet:

 

http://www.furdoszobawebshop.hu/webaruhaz/burkolasi-segedanyag/sopro_fs_10_onterulo_gyors_aljzatkiegyenlito/

 

 

Vagy másik megoldás az olyan kiegyenlítők, ami glettelhető.

Ezze több a meló, de vastagabban lehet használni.

Ez sem olcsóbb összeségében sokkal.

 

Itt találsz ilyet:

 

http://www.furdoszobawebshop.hu/webaruhaz/burkolasi-segedanyag/sopro_amt-468_aljzat_es_fal_kiegyenlito25kg/

 

 

Fontos, hogyha a régi burkolatra akarod tenni akkor le kell alapozni vagy tapadóhidat használni!

 

 

Előzmény:
Deathstar82 Creative Commons License 2012-06-27 17:39:44 172

Na még egyszer most már legelább olvasható is :)

 

Sziasztok!
Tanácsot, segítséget szeretnék kérni. A konyhát szeretném újra burkolni csak akadt egy kis probléma. A legutolso felújítás során kültérre való kő; lett lerakva, amire én most új járólapot szeretnék rakni. Vizimértékkel lemértem hogy hogy is állunk és itt jön a probléma. A két fal közötti négy méteren 2,5 cm különbség van. Ezt a különbséget nem biztos hogy a bútor szintező ábaival ki tudomhozni. Kérdésem hogy ezt a nagyfokú szintkülönbséget hogy tudnám kiegyenliteni. Szerintem ezt aljzatkiegyenlítővel nem éri megcsinálni jobban mondva nem akarok egy komplett gyárat megvenni :).
Segítségeteket köszönöm.
Péter

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!