|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Deathstar82
2012-06-27 17:39:44
|
172
|
Na még egyszer most már legelább olvasható is :)
Sziasztok! Tanácsot, segítséget szeretnék kérni. A konyhát szeretném újra burkolni csak akadt egy kis probléma. A legutolso felújítás során kültérre való kő; lett lerakva, amire én most új járólapot szeretnék rakni. Vizimértékkel lemértem hogy hogy is állunk és itt jön a probléma. A két fal közötti négy méteren 2,5 cm különbség van. Ezt a különbséget nem biztos hogy a bútor szintező ábaival ki tudomhozni. Kérdésem hogy ezt a nagyfokú szintkülönbséget hogy tudnám kiegyenliteni. Szerintem ezt aljzatkiegyenlítővel nem éri megcsinálni jobban mondva nem akarok egy komplett gyárat megvenni :). Segítségeteket köszönöm. Péter |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|