|
|
|
|
 |
Kályháskristóf
2012-07-01 22:35:24
|
1550
|
Kora kb 40-50 év, szerintem nyíregyházi gyékényes. Vagy zalargerszegi kézi csempe.
|
|
A hozzászólás:
 |
Escobar30
2012-06-27 15:21:20
|
1546
|
Sziasztok.
A segítségeteket szeretném kérni. Ugy néz ki hogy bontott cserépből lenne építve egy 2,5x2,5x7 cserépkályha.A kályhásom adott egy csempe mintát, egy ugynevezett fonott mintájút, amit remélem sikerül feltöltenem. Az lenne a kérdésem hogy tudnátok e valamilyen infót adni erről a cserépről. Gondolok itt olyanra hogy kora, minősége, hol gyárották esetleg.A kályhás szerint nem járnék vele rosszul ha ebből építeném meg és nem akarok az ujért fizetni.
Üdv. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|