Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
dacia-2 Creative Commons License 2012-06-26 12:45:26 12685

Nekem nem baj az se, ha fizetős, de találtál esetleg olyat, ami automatikusan frissíti a tartalmát ?

Előzmény:
KeMatyi Creative Commons License 2012-06-26 12:37:56 12683

Sziasztok!

 

Szenvedek egy ideje egy kör (nem gömb) panorámaképpel. Szeretném, ha körbeforgatható flash lenne a végeredmény, de sajna nem sikerült még olyan programot találnom, ami ne vágná tele mindenféle vízjellel. Tudnátok nekem ebben segíteni? Ajánlani valamit?

 

Köszönöm szépen előre is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!