Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
dacia-2 Creative Commons License 2012-06-26 11:36:03 12682

:) köszönöm, az elveszett linket is, alakul a dolog. A fejlesztővel rástartoltunk a többkamerás, illetve webkamerás részekre, meg összeállt a kisfogyasztású agent computer is. A tápegységek kínában elkeveredtek, így most van 5 garnitúra ack-dc20 készletem, a coupler jó, ellenben a tápnak nem L hanem egyenes csatija van, és nem sikerült ugyanolyat találni :S ... De már rendelés alatt vannak az újak.

Sikerült ebayezni egy zyxel nsa310-et, egy 2 TB merevlemezt, úgyhogy együtt a hp microserverrel nagyjából összeállt a harveres rész, és beleférünk a kb. 100W fogyasztásba.

 

Hát itt tartok most, lassan ideje elővenni a szoftveres frontend kérdését is.

 

 

 

 

Előzmény:
homerx Creative Commons License 2012-06-26 11:10:52 12681

na, alakul a szerkezet? fotok? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!