|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
dacia-2
2012-06-26 11:36:03
|
12682
|
:) köszönöm, az elveszett linket is, alakul a dolog. A fejlesztővel rástartoltunk a többkamerás, illetve webkamerás részekre, meg összeállt a kisfogyasztású agent computer is. A tápegységek kínában elkeveredtek, így most van 5 garnitúra ack-dc20 készletem, a coupler jó, ellenben a tápnak nem L hanem egyenes csatija van, és nem sikerült ugyanolyat találni :S ... De már rendelés alatt vannak az újak.
Sikerült ebayezni egy zyxel nsa310-et, egy 2 TB merevlemezt, úgyhogy együtt a hp microserverrel nagyjából összeállt a harveres rész, és beleférünk a kb. 100W fogyasztásba.
Hát itt tartok most, lassan ideje elővenni a szoftveres frontend kérdését is.
|
|
Előzmény:
 |
homerx
2012-06-26 11:10:52
|
12681
|
na, alakul a szerkezet? fotok? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|