Keresés

Részletes keresés

mislenyi Creative Commons License 2012-06-22 14:46:58 225

Mivel csak 10 nap múlva kapjuk az előneveltet, csirkefejem még nincs. megelőzni akarom, hogy ne bántsa. Eddigi években margarinos dobozokba helyeztem ki zsíros kenyérrel. Most van megöregedett kenőmájas, azzal kenem be a zacsikat, még meglocsolom a fagyállóval.Ma átfésültem a garázs padlást, ott is voltak ürülékek, oda rakom a dobozokat.

A hozzászólás:
Babkó Creative Commons License 2012-06-22 13:32:15 224

Én csirke fejbe tömködtem a száján keresztűl patkánymérget, és amikor kihelyeztem meglocsoltam fagyállóval. Na ez volt a tuti.

Amikor csak mérget raktam bele napokig vitte, volt, hogy egy hétig, lehet a mérget kikapargatta belőle, de a metilnek
nem tudott ellenállni. Azóta nincsen ,még nyoma sem.

Tele vagyok baromfikkal, ide nem jöhet, főleg nem nappal...

Előzmény:
mislenyi Creative Commons License 2012-06-21 21:32:29 223

De hogy ízesítetted? Vettem azt a zacskós patkánymérget, aminek elég jó illata van. Azt kenjem be? Hogy csináltad? Kérlek adj tanácsot, előre is köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!