|
|
|
|
 |
Babkó
2012-06-22 13:32:15
|
224
|
Én csirke fejbe tömködtem a száján keresztűl patkánymérget, és amikor kihelyeztem meglocsoltam fagyállóval. Na ez volt a tuti.
Amikor csak mérget raktam bele napokig vitte, volt, hogy egy hétig, lehet a mérget kikapargatta belőle, de a metilnek nem tudott ellenállni. Azóta nincsen ,még nyoma sem.
Tele vagyok baromfikkal, ide nem jöhet, főleg nem nappal... |
|
A hozzászólás:
 |
mislenyi
2012-06-21 21:32:29
|
223
|
De hogy ízesítetted? Vettem azt a zacskós patkánymérget, aminek elég jó illata van. Azt kenjem be? Hogy csináltad? Kérlek adj tanácsot, előre is köszi. |
|
Előzmény:
 |
Babkó
2012-06-21 16:37:11
|
222
|
Az jó, nekem is ilyen van, ( -70 fok, jó tömény)ráadásul azt olvastam még jobban megeszi mert édes. Nekem jött napokig a méreggel ízesített csalira, de mióta megízesítettem fagyállóval azóta NYOMA SINCS. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|