Keresés

Részletes keresés

Babkó Creative Commons License 2012-06-22 13:32:15 224

Én csirke fejbe tömködtem a száján keresztűl patkánymérget, és amikor kihelyeztem meglocsoltam fagyállóval. Na ez volt a tuti.

Amikor csak mérget raktam bele napokig vitte, volt, hogy egy hétig, lehet a mérget kikapargatta belőle, de a metilnek
nem tudott ellenállni. Azóta nincsen ,még nyoma sem.

Tele vagyok baromfikkal, ide nem jöhet, főleg nem nappal...

A hozzászólás:
mislenyi Creative Commons License 2012-06-21 21:32:29 223

De hogy ízesítetted? Vettem azt a zacskós patkánymérget, aminek elég jó illata van. Azt kenjem be? Hogy csináltad? Kérlek adj tanácsot, előre is köszi.

Előzmény:
Babkó Creative Commons License 2012-06-21 16:37:11 222

Az jó, nekem is ilyen van, ( -70 fok, jó tömény)ráadásul azt olvastam még jobban megeszi mert édes.
Nekem jött napokig a méreggel ízesített csalira, de mióta megízesítettem fagyállóval azóta  NYOMA SINCS.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!