Keresés

Részletes keresés

mislenyi Creative Commons License 2012-06-21 21:32:29 223

De hogy ízesítetted? Vettem azt a zacskós patkánymérget, aminek elég jó illata van. Azt kenjem be? Hogy csináltad? Kérlek adj tanácsot, előre is köszi.

A hozzászólás:
Babkó Creative Commons License 2012-06-21 16:37:11 222

Az jó, nekem is ilyen van, ( -70 fok, jó tömény)ráadásul azt olvastam még jobban megeszi mert édes.
Nekem jött napokig a méreggel ízesített csalira, de mióta megízesítettem fagyállóval azóta  NYOMA SINCS.

Előzmény:
mislenyi Creative Commons License 2012-06-21 15:15:06 221

Na, újabbat tanul az ember! A fagyállónak nincs is rossz szaga, mint a gázolajos rongynak. Attól elpusztul, vagy a szagától menekül? Van 70 C-os tömény fagyállóm, adok nekik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!