|
|
|
|
 |
Babkó
2012-06-21 16:37:11
|
222
|
Az jó, nekem is ilyen van, ( -70 fok, jó tömény)ráadásul azt olvastam még jobban megeszi mert édes. Nekem jött napokig a méreggel ízesített csalira, de mióta megízesítettem fagyállóval azóta NYOMA SINCS. |
|
A hozzászólás:
 |
mislenyi
2012-06-21 15:15:06
|
221
|
Na, újabbat tanul az ember! A fagyállónak nincs is rossz szaga, mint a gázolajos rongynak. Attól elpusztul, vagy a szagától menekül? Van 70 C-os tömény fagyállóm, adok nekik. |
|
Előzmény:
 |
Babkó
2012-06-21 07:16:18
|
220
|
Nálam most csend van, még a szomszédban sincs nyest piszok, ahol eddig tele volt.. Ha nem bízol a méregben , belocsolod egy kis fagyállóval ( metil)a csalit, másnap tuti nem tér vissza.
Szép nyestmentes nyarat mindenkinek!!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|