Keresés

Részletes keresés

Babkó Creative Commons License 2012-06-21 16:37:11 222

Az jó, nekem is ilyen van, ( -70 fok, jó tömény)ráadásul azt olvastam még jobban megeszi mert édes.
Nekem jött napokig a méreggel ízesített csalira, de mióta megízesítettem fagyállóval azóta  NYOMA SINCS.

A hozzászólás:
mislenyi Creative Commons License 2012-06-21 15:15:06 221

Na, újabbat tanul az ember! A fagyállónak nincs is rossz szaga, mint a gázolajos rongynak. Attól elpusztul, vagy a szagától menekül? Van 70 C-os tömény fagyállóm, adok nekik.

Előzmény:
Babkó Creative Commons License 2012-06-21 07:16:18 220

Nálam most csend van, még a szomszédban sincs nyest piszok, ahol eddig tele volt..
Ha nem bízol a méregben , belocsolod egy kis fagyállóval ( metil)a csalit, másnap tuti nem tér vissza.

Szép nyestmentes nyarat mindenkinek!!

 



Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!