Keresés

Részletes keresés

Kályháskristóf Creative Commons License 2012-06-26 19:39:33 1545

Keress meg. Próbáltalak, az eredmény Mailer Daemon.

A hozzászólás:
Dunit Creative Commons License 2012-06-21 05:39:25 1542

 Olvastam a honlapot, azon belül az átrakást.

 Az én esetem egyszerűbb lenne. Bontani már nem kell, a csempék tisztítva, dobozolva vannak. Nem kell parkolásért fizetni, nem kell sittet szállítani, nem kell csempe pótlásról gondoskodni stb. Hogyan tudom meg a felépítési árat , a külömbség annyi az új kályhához képest, hogy az 'új kályha' használt csempéből lenne.

 

 D.

Előzmény:
Kályháskristóf Creative Commons License 2012-06-20 22:24:27 1541

Kedves Lakatos úr, legyen ez figyelmeztetés a többi fórumos részére. A szutyok háztartási szemét égetőjét ne úgy írja le, hogy vanília bézs színű, hibátlan nagy cserépkályha a földszinten, hanem mondja a frankót, kicsi sárga romhányi, ami pet palackkal üzemel már 10 éve fent a 4.-en. Igen. Ha pedig az átvert ember, jelen esetben én, odamegyek a két segédemmel, autóval és még a parkolóórát is kitömtem és FENYEGETŐZIK, hogy KÖTELESSÉGEM elvinni a cserépkályhát mert megígértem, akkor kívánom, hogy a fajtája viselkedjen magával úgy, ahogy velem tette. Szóval a Józsefvárosban nincs párkányos nagy vaníliaszínű (ném sárgá áz tezsvírem) cserépkályha a földszinten a Nap utcában, csak a 4.-en egy borzalmasan retkes szakadt, annó szebb napokat látott romhányi. Szóval hazudik az emberszabású, csak hogy kimenj és ha már ott vagy elviszed. 

 

Más: már megint egy elromlott autó nem ment bontani, ezúton is köszönöm a kb 3 éves kapus 5-3-7-et Klotildligeten.

 

www.kalyhaskristof.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!