Keresés

Részletes keresés

mislenyi Creative Commons License 2012-06-19 23:16:39 219

Át kell vizsgálnom az egész garázs padlást, mert 2 hét múlva kapjuk az előnevelt csirkéket. Máskor is volt már, de minden évben, mielőtt hozzák a csirkéket, patkánymérget rakok a padlásra, meg gázolajos rongyokat rakok konzerv dobozba. 

A hozzászólás:
Sihuhu Creative Commons License 2012-06-19 09:47:46 218

Üdv!

 

Szép nagy adag. Ez nyest lesz, szinte biztos.

 

Zsolt

Előzmény:
mislenyi Creative Commons License 2012-06-18 23:56:46 217

Ezek a "rakások" nyugtalanítanak. Van köztetek "szakértő"? A garázs padlás ajtaja előtt, az autóm előtt a betonon. Az autóm össze mászkálva. (azt elfelejtettem lefényképezni)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!