|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Kleroo
2012-06-17 12:44:35
|
2959
|
U2311-> nekem ilyen van. BAROMI JÓ! Ennél több nem fontos,hacsaknem milliókat keres az ember a fotókkal,és mégtöbb múlik a dolgon. Remek felbontás,élesség,gyönyörű színek,tónusok,átmenetek. Egyetlen tekintetben nem kiemelkedő,ez pedig a fekete. Bár egy sima TN paneles vackot még így is gyaláz,de összességében ezen a területen lehet jobbat is kapni(persze leginkább drágábban) A masszív,tankszerű,praktikus,tökéletesen beállítható kialakítását már nem is említem :) Szerintem megfizethető árkategóriában egyértelműen a legjobb.
2312-es utódja is jó. Fél órát néztem egymás mellett a kettőt,mire különbséget láttam.(hajszálnyit gyengébb a 12-es,de ha ehhez fél óra kellett,hogya nüansznyi különbséget megtaláljam,nem hiszem,hogy nagy probléma :) ) |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|