Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kleroo Creative Commons License 2012-06-17 12:44:35 2959

U2311-> nekem ilyen van.
BAROMI JÓ!
Ennél több nem fontos,hacsaknem milliókat keres az ember a fotókkal,és mégtöbb múlik a dolgon.
Remek felbontás,élesség,gyönyörű színek,tónusok,átmenetek. Egyetlen tekintetben nem kiemelkedő,ez pedig a fekete.
Bár egy sima TN paneles vackot még így is gyaláz,de összességében ezen a területen lehet jobbat is kapni(persze leginkább drágábban)
A masszív,tankszerű,praktikus,tökéletesen beállítható kialakítását már nem is említem :)
Szerintem megfizethető árkategóriában egyértelműen a legjobb.

2312-es utódja is jó. Fél órát néztem egymás mellett a kettőt,mire különbséget láttam.(hajszálnyit gyengébb a 12-es,de ha ehhez fél óra kellett,hogya nüansznyi különbséget megtaláljam,nem hiszem,hogy nagy probléma :) )

Előzmény:
htam Creative Commons License 2012-05-19 12:08:53 2956

tapasztalata van valakinek ezekről?:

 

(fotózáshoz kell CRT után)

 

HP ZR22W

http://monitorguru.hu/bolt/termekek/hp_zr22w

 

Dell 2209WA

http://monitorguru.hu/bolt/termekek/dell_2209wa__rev_a02_

 

Dell U2311h

http://monitorguru.hu/bolt/termekek/dell_u2311h__fekete__

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!