Keresés

Részletes keresés

Seth2 Creative Commons License 2012-06-17 12:57:24 545

Köszi.  Azért csendben jegyzem meg, a G12 nem átlagos kompakt. :) Viszont két dologgal nem vagyok megelégedve, amik szándékos hiányosságok.  Az objektív és a képérzékelő elbírt volna hétszeres zoomot is, amit ugye külön árulnak hozzá 1.4 x telekonverterként. A másik, bizonyos fényviszonyoknál a CA. Fizettem volna jóval többet is ezért a gépért, ha ezek is rendben lennének. Nekem a méret megfizethetetlen. És ugye amit már említettem a telekonverterrel kapcsolatban, hogy nincs rajta szűrőmenet. Tehát nem csíptethetem fel a Raynoxot. Pedig azzal még nagyobb nagyítást lehetne elérni.  De gondolkozom a megoldásokon, ha majd egyszer hozzájutok emberi áron egy telekonverterhez. Vagy beleragasztani egy szűrőmenet-átalakítót, vagy valami módszerrel belemarni a belső falba, hogy felfogatható legyen a Raynox.

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2012-06-17 12:25:49 543

Ez csúcs! Mondom én, hogy tökélyre viszed a kompaktos sorozat fotózást. :)

Előzmény:
Seth2 Creative Commons License 2012-06-17 11:47:07 541

Éneklő lombszöcske 86 képből.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!