|
|
|
|
 |
japipapa
2012-12-22 08:52:29
|
197
|
Igaz, de az analóg sem tud többet, mint az cip. Az enyém hőtartása 100%! 24 óra alatt tér el +- 0,1 °. Persze mindenki a saját lovát dícséri.
|
|
A hozzászólás:
 |
55törpe
2012-06-15 09:54:00
|
192
|
A digitális hőhokszbályzó keltető gépbe csak pwm rendszerű szabályzó használható jó eredménnyel .
A cip lasusága nem tudja felvenni a versenyt egy analóg szabályzóval .
ezmiat fokozottan fontos , hogy keltető digitális esetben fontos, hogy PWM rendszrü legyen
és még a fútés aránymegválasztással is rendelkeznie kell . Mert külőmben nen lesz stabil a höfok ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|