Keresés

Részletes keresés

nemesvarazs Creative Commons License 2012-07-03 10:12:24 19366

Jelentkeztem!

A hozzászólás:
ASL Creative Commons License 2012-06-15 00:11:14 19364

Sziasztok!

 

A nevem András,és elnézéseteket kérem, hogy így ismeretlenül becsöppenek ide, de mint kék cica tulaj (keresztapa és lakótárs egész pontosan) és rajongó szeretném veletek is megosztani, hogy nemrég indult egy Brit cicás fórum a Facebookon is, ahova az esetlegesen csatlakozni vágyó brit kék (vagy nem kék) cica gazdik jelentkezhetnek. A fórum egy zárt közösség, így ha csatlakozni szeretne valaki, akkor itt jelezze nekem legyen szíves, esetleg egy üzenet formájában Facebookon ( http://www.facebook.com/andras.nagy.121 )

Szívesen várunk bárkit, hisz több gazdi, több tapasztalat ugyebár. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!