|
|
|
|
 |
Babkó
2012-06-21 07:16:18
|
220
|
Nálam most csend van, még a szomszédban sincs nyest piszok, ahol eddig tele volt.. Ha nem bízol a méregben , belocsolod egy kis fagyállóval ( metil)a csalit, másnap tuti nem tér vissza.
Szép nyestmentes nyarat mindenkinek!!
|
|
A hozzászólás:
 |
Her Pinkerton
2012-06-14 10:25:56
|
216
|
Nem tudom ez a patkánymérges téma mennyire jó. Hogyan teszed úgy a fejbe hogy meg is egye és ne rázza le?
Nekem 2 napja az élvefogót felborította, de kiszedte belőle a tojást. Volt benne érett cseresznye és szilva lekvár is, azok is eltűntek. Most kikötöztem a csapdát.
Másik csapdát is kiszúrhatta, mert annak meg a közelébe se megy. Sőt most már a csali tojás is reggel ott van ahová előző este tettem. Az ürülék közben meg ott virít az úton, járdán, minden reggel.
TEle a falu nyesttel...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|