Keresés

Részletes keresés

Babkó Creative Commons License 2012-06-14 08:08:08 215

Sima patkányméreg.
A zacskós massza jobb mert meg van édesítve( leglább is az van ráírva), csirkefejbe belerakom.
3-4 napig viszi,  aztán 2-3 hét nyugi van. Olyan helyre rakd ahol, kutya macska nem éri el. Kicsit beásom a földbe.

Nekem az volt a legnagyobb gond, hogy nappal is jött és vitte a tyúkokat.
Most költ a kacsám, muszály távol tartanom a rohadékot.

A hozzászólás:
mislenyi Creative Commons License 2012-06-13 22:39:37 213

Milyen méreg használ ellenük?Ma éjjel a szomszéd elfelejtette bezárni a tyúkólat, 14 db tojó bánta. 2 hét múlva hozzuk az előnevelteket, már előre félek.Aki tud, adjon tanácsot.Ceruza vastagságú fekete ürüléket már láttam, az autómon is nyomok vannak, azt hittem, macska.

Előzmény:
Babkó Creative Commons License 2012-06-04 14:45:22 211

Nálam azóta nyugi van.
A kert mögötti gazos részt teljesen kipucoltuk, így nappal nemigen merészkedhet a rohadék.
De éjjel is csend van, nincs nyoma hogy jönne :)))
Két madárfészek  is van a kert mögötti fákon, kotló madarakkal szerintem, nyest mellett ezek nem lennének.


Néamkacsám lassan megkotlik, már gyűjti a tojásokat, jó lenne ha nem borítaná fel a tojási ciklust a nyest.
 Abár  gácsér nagyon résen van, szinte engem se enged a tojásokhoz.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!