|
|
|
|
 |
Seth2
2012-06-14 15:17:05
|
540
|
Korántsem tökéletes, javítani kell még a megvilágítás egyenletességén. Jó példa rá az álganajtúró szemből fotózása. Zavaros a kép, nem sikerült egyenletesen, jól kivilágítani. A körlámpámra is kell találni valami jó diffúzort, ideiglenesen papírzsebkendő került elé. :) |
|
A hozzászólás:
 |
Szalkó
2012-06-13 20:35:20
|
539
|
Tökélyre viszed a G12-vel a sorozat fotózást. :) |
|
Előzmény:
 |
Seth2
2012-06-12 14:49:13
|
537
|
Japán gyöngyvessző.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|