Keresés

Részletes keresés

carlin Creative Commons License 2012-06-14 07:18:01 549

Pedig ez a szám,kb 7-8 éve él,nem szokott vele gond lenni.

Mint írtam is,ha kell, korlátozott számban tudok keltetni,de lehet,hogy a hó végén lesz is eladó,mert most pár db tojást(selyem) tettem be a többi mellé.

A hozzászólás:
KisidaT Creative Commons License 2012-06-13 19:36:02 548

Ennyire nem vagyok gyíkarc, elétettem a 36osat is meg a 06 attal is megpróbáltam de nekem mindig kisípolt. :) akkor lehet az enyém rossz. Uppsz azt észre sem vettem, hogy olyan régi. Értem, akkor így mindegy köszönöm a tájékoztatást. :)

Előzmény:
carlin Creative Commons License 2012-06-13 17:47:35 547

Hát igen!Ugyanis elé kell tenni a 06-ot,vagy a +36-ot,így már okés!

Ez a hirdetés egyébként több mint 1 éves.

Szokott lenni selymem,de közel sincs annyi kelésem,mint tavaly.Általában előre foglalnak,csak így szoktam  eladni ebben az évben.

Ha érdekel előre szólni kell és megpróbálok úgy kooperálni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!