|
|
|
|
 |
carlin
2012-06-14 07:18:01
|
549
|
Pedig ez a szám,kb 7-8 éve él,nem szokott vele gond lenni.
Mint írtam is,ha kell, korlátozott számban tudok keltetni,de lehet,hogy a hó végén lesz is eladó,mert most pár db tojást(selyem) tettem be a többi mellé. |
|
A hozzászólás:
 |
KisidaT
2012-06-13 19:36:02
|
548
|
Ennyire nem vagyok gyíkarc, elétettem a 36osat is meg a 06 attal is megpróbáltam de nekem mindig kisípolt. :) akkor lehet az enyém rossz. Uppsz azt észre sem vettem, hogy olyan régi. Értem, akkor így mindegy köszönöm a tájékoztatást. :) |
|
Előzmény:
 |
carlin
2012-06-13 17:47:35
|
547
|
Hát igen!Ugyanis elé kell tenni a 06-ot,vagy a +36-ot,így már okés!
Ez a hirdetés egyébként több mint 1 éves.
Szokott lenni selymem,de közel sincs annyi kelésem,mint tavaly.Általában előre foglalnak,csak így szoktam eladni ebben az évben.
Ha érdekel előre szólni kell és megpróbálok úgy kooperálni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|