Keresés

Részletes keresés

KisidaT Creative Commons License 2012-06-13 19:36:02 548

Ennyire nem vagyok gyíkarc, elétettem a 36osat is meg a 06 attal is megpróbáltam de nekem mindig kisípolt. :) akkor lehet az enyém rossz. Uppsz azt észre sem vettem, hogy olyan régi. Értem, akkor így mindegy köszönöm a tájékoztatást. :)

A hozzászólás:
carlin Creative Commons License 2012-06-13 17:47:35 547

Hát igen!Ugyanis elé kell tenni a 06-ot,vagy a +36-ot,így már okés!

Ez a hirdetés egyébként több mint 1 éves.

Szokott lenni selymem,de közel sincs annyi kelésem,mint tavaly.Általában előre foglalnak,csak így szoktam  eladni ebben az évben.

Ha érdekel előre szólni kell és megpróbálok úgy kooperálni.

Előzmény:
KisidaT Creative Commons License 2012-06-13 15:03:00 546

Szia! Ezen a telefonszámon nem lehet kapcsolni senkit, érdeklődni szeretnék a selyemtyúkok iránt,hogy megvannak-e még?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!