Keresés

Részletes keresés

carlin Creative Commons License 2012-06-13 17:47:35 547

Hát igen!Ugyanis elé kell tenni a 06-ot,vagy a +36-ot,így már okés!

Ez a hirdetés egyébként több mint 1 éves.

Szokott lenni selymem,de közel sincs annyi kelésem,mint tavaly.Általában előre foglalnak,csak így szoktam  eladni ebben az évben.

Ha érdekel előre szólni kell és megpróbálok úgy kooperálni.

A hozzászólás:
KisidaT Creative Commons License 2012-06-13 15:03:00 546

Szia! Ezen a telefonszámon nem lehet kapcsolni senkit, érdeklődni szeretnék a selyemtyúkok iránt,hogy megvannak-e még?

Előzmény:
carlin Creative Commons License 2011-05-06 11:54:47 510

Eladók házinyulak(választási)1500 ft,oltott!

Oroszlánfejű növ. és választási,2500-3000 ft,növendékek oltottak!

Napos sávozott plymouth,selyem,brahma csibe 550 ft/db.

7 db 3.hetes selymek,5000 ft/7 db.

Heves, 20 511-9930,csak telefonon!

Igény esetén Monorra elviszem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!